Форма входу

Знайти на сайті
Користувальницький пошук
Наше опитування
Чому Ви ходите на роботу?
Всього відповідей: 3919
Ваша думка?
Як Вам здається, теперішнє покоління учнів навчається краще за своїх батьків?
Всього відповідей: 3514
Хмаринка тегів
СТАТИСТИКА
Усе для вас


ПАРТНЕРИ
Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter
Субота, 12.06.2021, 13:45
Головна » 2010 » Червень » 29

Трішки історії

Пошук алмазів розпочався в Індії більше 2500 років тому. До п'ятнадцятого століття вони все ще були такою рідкістю, що ними могли володіти тільки королі і королеви. І лише в 1430 році з'явився звичай носити діаманти як прикрасу. Першою це зробила придворна пані Агнес Сорель з Франції. Звідси мода розповсюдилася по всій Європі. Результатом цього стала інтенсивний добуток алмазів в Індії, що продовжувалася більше 300 років.

Врешті-решт це джерело вичерпалося, але, на щастя, алмази були знайдені в іншій частині світу - в Бразилії, в 1725 році. Джунглі і тропічний клімат дуже утрудняли роботу, але проте понад 160 років Бразилія була основним джерелом алмазів в світі.

В наш час центром розробки і добування алмазів є П ... Читати далі »

Переглядів: 1063 | Додав: KonSerg | Дата: 29.06.2010 | Коментарі (0)

Про характер людини можна дізнатися не тільки за її вчинками чи манері розмовляти, але і по тому, як вона сміється. Сміх завжди в певній мірі відповідає нашому характеру.

Пропонуємо десять найбільш поширених «видів» сміху. Вам потрібно знайти в цьому списку певну манеру сміятися, щоб мати змогу трішки дізнатися про характер цієї людини.

1. Якщо людина коли сміється торкається мізинцем своїх губ, то це означає, що у неї є власні уявлення про «хороший тон», грацію і жіночність і що вона послідовно слідує цим уявленням завжди і скрізь. Цій людині подобається бути в центрі уваги.

2. Якщо під час сміху людина прикриває рот рукою, то найчастіше вона дещо боязка і не дуже ... Читати далі »

Переглядів: 1930 | Додав: KonSerg | Дата: 29.06.2010 | Коментарі (0)


Copyright KonSerg © 2021