Форма входу

Знайти на сайті
Користувальницький пошук
Вибрати категорію
Методика навчання [27]
Вчителям інформатики [27]
Охорона життя та безпека праці [13]
Сценарії [57]
Музика, пісні [10]
Різне [74]
Вчителям обр мистецтва [30]
Вчителям 1-4 класів [104]
Вчителям трудового навчання [2]
Виховна робота [68]
Робота з батьками [9]
Наше опитування
Чому Ви ходите на роботу?
Всього відповідей: 3915
Ваша думка?
Як Вам здається, теперішнє покоління учнів навчається краще за своїх батьків?
Всього відповідей: 3510
Хмаринка тегів
Усе для вас


ПАРТНЕРИ
Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter
Середа, 01.04.2020, 17:46
Головна » Файли » Для зареєстрованих » Різне

ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО АТЕСТАЦIЮ ПЕДАГОГIЧНИХ ПРАЦIВНИКIВ УКРАIНИ
[ Викачати з сервера (18.5 Kb) ] 13.11.2009, 15:10
І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Атестація педагогічних працівників — це визначення їх відповідності зайнятій посаді, рівню кваліфікації, залежно від якого та стажу педагогічної роботи їм встановлюється кваліфікаційна категорія та відповідний посадовий оклад (ставка заробітної плати) в межах схеми посадових окладів.

1.2. Атестація педагогічних працівників проводиться відповідно до Закону України «Про освіту» (стаття 54) з метою активізації їх творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці.

1.3. Атестація базується на принципах демократизму, загальності, всебічності, систематичності, колегіальності, доступності та гласності, безперервної освіти і самовдосконалення, морального і матеріального заохочення. Умовою атестації педагогічного працівника є наявність фахової освіти та володіння ним державною мовою в обсязі, необхідному для виконання його професійних обов'язків, згідно з Конституцією України (ст.10) та Законом «Про мови в Українській РСР».

1.4. Атестація здійснюється на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації, педагогічної майстерності, результатів їхньої педагогічної діяльності шляхом проведення контрольних робіт, «зрізів знань учнів», тестування; відвідування уроків, позакласних заходів; здійснення аналізу освітнього процесу в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах з урахуванням думки батьків, учнів та вихованців.

1.5. Дане Типове положення діє на підставі Закону України «Про освіту» і визначає порядок атестації педагогічних працівників навчальних закладів незалежно від відомчого підпорядкування та форм власності.
… … …
Категорія: Різне | Додав: KonSerg
Переглядів: 453 | Завантажень: 139 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright KonSerg © 2020